Teras Epoksi Zemin Fiyatı

This is the default page custom subtitle

Teras Epoksi Zemin Fiyatı

Teraslarımızda su sizintisini radikal olarak sona erdirmek, sorunsuz ve görsel açidan estetik bir terasa sahip olmak için epoksi zemin kaplama uygulamalarına başvurulmaktadır. Ek yeri olmayan su ve buhar geçirimsiz izolasyon malzemelerinden olan epoksi görsel açıdanda tatmin edici boyutlar olamkatadır.

Özer epoksi teras izolasyonunda kullanılan epoksi zemin kaplamalarında sektöredeki tecrübesi ile sektöre yön veren firma konumundadır. Uygun epoksi m2 fiyatlarında firmamız tüm müşterilerine uygun fiyatlı epoksi zemin kaplama çözümleri vermektedir.

Özer Epoksi kurulduğu günden itibaren kurumsal yapılanması tamamlamış profesyonel epoksi zemin kaplama ve epoksi boya satışı hizmetilerini tüm türkiyede il gözetmeksizin vermeye başlamıştır. kulladığımız malzemeler avrup standartlarında olup yapılan epoksi zemin kaplamaları zengin renk kartelamız sayesinde tüm müşteri portföyümüze hitap etmektedir Epoksi Boya Satış ve Uygulamalarda 9 TL den başlayan fiyatlarımızla 25 yıllık kurumsal tecrübemizle 4 yıl garantili olup Avrupa standartlarına uygun malzemelerimizle hizmet vermekteyiz. Malzeme ve işçilik anahtar teslimi garantilidir .