Portakal Kabuğu Desenli Epoksi Fiyatı

This is the default page custom subtitle

Portakal Kabuğu Desenli Epoksi Fiyatı

Diğer epoksi zemin kaplama türlerinde ayıran en farklı özelliği uygulandığı zeminde portakal kabuğuna benzer bir görünüm oluşturmasıdır. Dekoratif bir epoksi zemin kaplama türüdür.Kaymaz zemin elde etmek için kullanılır. Yaya trafiğini etkileyen kaygan zeminlerin güvenli ve estetik konuma gelmesine olanak verir. Islak çalışma alanlarında zemine güvenli basıldığından dolayı tercih sebebidir.

Özer Epoksi Portakal Kabuğu desenli epoksi zemin kaplama çeşidinde epoksi renk kartelasının genişliği ve sektördeki engin tecrübesi ile istenilen tüm renklerde ve zeminlerde portakal kabuğu desenli epoksi zemin uygulamasını yapmaktadır.

Özer epoksi kurumsal alt yapısını tamamladıktan sonra dekoratif epoksi çeşitlerinden olan portakal kabuğu epoksi zemin kaplama uygulamalarında tüm türkiye’ye başta sanayi şehirlerimiz olmak üzere tüm şehirlerimize epoksi zemin kaplama hizmeti vermektedir.

Özer Epoksi kurulduğu günden itibaren kurumsal yapılanması tamamlamış profesyonel epoksi zemin kaplama ve epoksi boya satışı hizmetilerini tüm türkiyede il gözetmeksizin vermeye başlamıştır. kulladığımız malzemeler avrup standartlarında olup yapılan epoksi zemin kaplamaları zengin renk kartelamız sayesinde tüm müşteri portföyümüze hitap etmektedir Epoksi Boya Satış ve Uygulamalarda 9 TL den başlayan fiyatlarımızla 25 yıllık kurumsal tecrübemizle 4 yıl garantili olup Avrupa standartlarına uygun malzemelerimizle hizmet vermekteyiz. Malzeme ve işçilik anahtar teslimi garantilidir .