Hastane Epoksi Zemin Fiyatı

This is the default page custom subtitle

Hastane Epoksi Zemin Fiyatı

Hijyen ve steril bir ortam gerektiren hastane, ameliyathane, yenidoğan ünitesi, laboratuar, klinik, poliklinik, emar görüntüleme merkezi gibi sağlık hizmeti veren kurum ve kuruluşlarda epoksi zemin kaplama kullanılır. Hastaneler vb kurumlar için kullanılan epoksi zemin kaplama antibakteriyal bir üründür.

Ayrıca özellik olarak derz ve ek yeri yoktur Hastane vb sağlık kurumları epoksi zemin kaplama camsı yüzey oluşturur. Bakteri vb canlıların üremesi ve barınması mümkün değildir. Hastane vb sağlık kurumlarında kullanılan epoksi zemin kaplama kullanıldığı ortamda havada toz uçuşmaları görülmez. Hastane vb sağlık kurumlarında epoksi zemin kaplamanın temizlemesi kolaydır.

Özer Epoksi kurulduğu günden itibaren kurumsal yapılanması tamamlamış profesyonel epoksi zemin kaplama ve epoksi boya satışı hizmetilerini tüm türkiyede il gözetmeksizin vermeye başlamıştır. kulladığımız malzemeler avrup standartlarında olup yapılan epoksi zemin kaplamaları zengin renk kartelamız sayesinde tüm müşteri portföyümüze hitap etmektedir Epoksi Boya Satış ve Uygulamalarda 9 TL den başlayan fiyatlarımızla 25 yıllık kurumsal tecrübemizle 4 yıl garantili olup Avrupa standartlarına uygun malzemelerimizle hizmet vermekteyiz. Malzeme ve işçilik anahtar teslimi garantilidir .