This is the default blog title

This is the default blog subtitle.

Epoksi Boyalar neden yüzeyden kopar

Epoksi Boyalar neden yüzeyden kopar

Epoksi boyalar ve kaplamalar neden yüzeyden kopar veya kalkar ?

Epoksi reçinesi yapışma performansı çok güçlü olan kimyasal malzemelerden biridir ve harici bir sorun olmadığı sürece yapıştıkları yüzeyden ayrılmazlar. Kaplama ve boya malzemeleri üretiminde üretici firmanın doğru hammaddeyi seçerek üretim yapması gerekmektedir. Epoksi ürünlerde bahsedilen sorun genellikle uygulama hatalarından kaynaklı olarak meydana gelir, bu sorunların oluşmaması için yüzey hazırlıklarının üreticilerin belirlediği şekilde ve tam bir profesyonellik içerisinde yapılması icap eder. Epoksi kaplama ve boya uygulamalrında en önemli aşama yüzey hazırlığıdır burada yapılacak bir hata epoksi ürünlerin yüzeyden kopmasına neden olabilir. Mutlaka uzman uygulayıcılar tarafından uygulanmalıdır.

26 yıllık tecrübemizle ve kaliteli kadromuzla Türkiye’nin genelinde Epoksi boya 9 TL’den Epoksi kaplamaları 9 Euro dan başlıyan fiyatlarla Türkiye’nin heryerinede garantili uygulamalar ve ücretsiz keşif yapılır. Epoksi boya ve kaplamalarda metraj arttıkça fiyatlarımız düşer Avrupa Standartlarına uygun malzemelerimiz ve işcilik garantilidir.

Özer Epoksi epoksi zemin kaplama uygulanan self leveling dekoratif epoksi vb tüm çeşitlerinde en uygun epoksi m2 birim fiyatları vermektedir.

Tüm epoksi zemin kaplama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşınız. Sizleri Mutlu Müşteri Portföyümüzde Görmekten Mutluluk Duyarız

Add comment